Centrum

Z wielką przyjemnością zapraszam Państwa do Centrum  Pięknego Uśmiechu ORTODENT, które jest ukoronowaniem mojej dwudziestoletniej pracy w zawodzie lekarza stomatologa w tym 15 lat w ortodoncji.

Centrum Pięknego Uśmiechu ORTODENT  powstało z pasji, determinacji i przekonania, iż usługi ortodontyczne i stomatologiczne na najwyższym światowym poziomie powinny być dostępne dla każdego.

Przez wiele lat pracowałam nad tym, by stworzyć takie miejsce.

Połączyłam moje doświadczenie, wiedzę, umiejętności z nowoczesnymi technologiami i troską o komfort  pacjentów. Wzorowałam się na czołowych i uznanych w świecie autorytetach, co daje Pacjentom najwyższe bezpieczeństwo wykonywanych usług.

Z powodzeniem leczę dzieci, młodzież jak i dorosłych.

Dzięki pełnemu i nowoczesnemu wyposażeniu naszej kliniki jestem w stanie wykonać pełną diagnostykę, co daje maksymalne bezpieczeństwo leczenia.

Aby pomagać pacjentom kompleksowo, podjęłam także współpracę  z gronem zaufanych specjalistów z pokrewnych dziedzin.

Pracownicy kliniki ORTODENT ciągle poszerzają swoją wiedzę, podnoszą kwalifikacje i poznają  najnowsze trendy w leczeniu ortodontycznym i stomatologicznym, aby zaoferować pacjentom leczenie, które przyniesie trwałe efekty estetyczne i zdrowotne.                                                                                                                                 Jolanta Sęk

 

centrum pięknego uśmiechu ortodent jolanta sęk